Categoriile noastre

INDISPENSABILE

Creați și distribuiți


Ești talentat și creativ ?

Stardust vă oferă o rambursare completă a comenzii, recompenselor sau produselor gratuite !

1 – Distribuie pe rețelele de socializare (puncte și reduceri)

Sau

2 – Filmează-ți creația pas cu pas și trimite-ne conținutul tău (rambursare completă)

Distribuie pe rețelele de socializare (X, Instagram, Facebook, TikTok)

Deveniți partener StardustColors împărtășind creațiile dvs. vizuale

DISTRIBUIȚI SITE-UL NOSTRU PE REȚELELE DVS

Ai un cont pe Instagram sau Facebook ? Vă oferim puncte care sunt abonate la contul dvs. de client sau un voucher sau un produs gratuit¹, dacă distribuiți paginile noastre de produse, articolele de blog, videoclipurile noastre.

    

Trimite-ne dovada publicării tale la media@stardustcolors.com

   

DISTRIBUIȚI-VĂ REALIZĂRILE PE REȚELELE DVS

Cum să obțineți recompense sub formă de puncte, vouchere sau produse gratuite² ?

   

Ați creat un tablou personalizat uimitor cu produsele Stardust ?

► Fotografiați, filmați și postați creațiile dvs. pe rețelele dvs. de socializare

► Puneți numele produsului, culoarea și marca Stardust în descriere și un link către pagina produsului sau site-ul nostru

► Etichetați @stardustcolors și hashtag-ul #stardustcolors

    

Pur și simplu trimiteți linkul către postarea dvs. la media@stardustcolors.com sau scrieți-ne pe rețelele sociale pentru a obține recompensa.

    

Dacă proiectul tău are un succes deosebit, repostăm realizările tale pe rețelele noastre (30.000 de abonați) citându-te.

    

♥ Cum să obțineți recompensă maximă ?

→ Aveți grijă de calitatea fotografiei (unghi de vedere, lumină, culori)

→ Trimite-ne fotografiile și videoclipurile tale la media@stardustcolors.com

→ Preferați în principal vopselele cu efecte speciale, sau tip aerograf

→ Afișați diferiții pași și rezultatul final

→ Prezintă borcanele și sticlele Stardust în fotografiile și videoclipurile tale

     

Distribuiți-ne videoclipurile personalizate de creator
Cum să obțineți o rambursare completă pentru comanda dvs

și să devii un partener privilegiat al Stardust ?

          

► Ați filmat pașii de aplicare și rezultatul vopselei cu efecte speciale, pe o motocicletă, o bicicletă, o mașină sau orice alt obiect

Trimiteți-ne conținutul dvs. video brut (prin WeTransfer), iar dacă videoclipul dvs. este de bună calitate, vă vom rambursa comanda sub forma unui voucher³ (ofertă cu condiții)

Beneficiază suplimentar de :

→ recomandarea dumneavoastră către toți clienții noștri care caută un aplicator

→ publicarea realizărilor tale pe rețelele noastre de socializare (30.000 de abonați) cu citarea paginii tale

Contactați-ne la media@stardustcolors.com pentru a afla mai multe.

Deveniți partener StardustColors, împărtășindu-vă creațiile vizuale

♥ Cum să faci un videoclip de calitate și să asiguri validarea rambursării

→ Aveți grijă de calitatea videoclipului (încadrați, variați și evitați mișcările)

→ Obțineți culori frumoase cu suficientă lumină

→ Filmați pe mobil: alegeți fie planul vertical, fie planul orizontal

→ Alegeți vopsele cu efecte speciale, mai degrabă decât culori simple

→ Afișați diferiții pași și rezultatul final

→ Trimiteți videoclipul brut. Noi ne ocupam de montaj

→ Afișați produsele Stardust în fotografiile și videoclipurile dvs

  

Obiectivul nostru :

- Încurajează creativitatea, inspirația și entuziasmul pentru vopselele cu efect în comunitatea noastră

- Împărtășiți tehnici, idei și know-how de la specialiști pentru clienții noștri începători

- Introduceți posibilitățile de vopsele de efect potențialilor clienți individuali/industriali

- Conectați clienții și aplicatorii din comunitatea noastră

Deveniți partener StardustColors, împărtășindu-vă creațiile vizuale

¹ Recompensa se poate baza pe numărul de abonați și pe tipul de pagină (blog/produs/categorie) partajată. Alegerea produsului oferit se face în urma unui acord între client și serviciul clienți (media@stardustcolors.com) asupra tuturor produselor de pe site pentru o valoare maximă de până la 35€ incl. impozit. Produsul gratuit nu include transportul. Poate fi adăugat la o nouă comandă. StardustColors își rezervă dreptul de a nu urmări distribuirea în rețele fără justificare și poate limita această propunere de recompensă fără notificare prealabilă. StardustColors își rezervă dreptul de a estima în mod liber valoarea produsului gratuit în funcție de importanța paginii rețelei de socializare.

  

  

² Recompensa depinde de tipul de produs aplicat, de calitatea aplicației, de calitatea fotografierii și a fotografiei, a unui format de imagine sau video. Alegerea produsului oferit se face în urma unui acord între client și serviciul clienți (media@stardustcolors.com). Produsul gratuit nu include transportul. Poate fi adăugat la o nouă comandă. StardustColors își rezervă evaluarea gratuită a calității imaginilor sau videoclipurilor și își rezervă dreptul, fără justificare, de a nu continua această ofertă de recompensă. StardustColors își rezervă dreptul de a evalua valoarea produsului gratuit. În schimbul unei recompense, StardustColors se angajează să reposteze conținutul creației vizuale pe rețele sau site-uri web, citând numele/sau compania/sau eticheta@ a creatorului, iar creatorul conținutului video sau al imaginii autorizează StardustColors să folosească imaginile în mod liber. și fără limite de timp pe site-urile și rețelele sale sociale.

   

  

³ Rambursarea unei comenzi se face parțial sau complet, doar pentru produsele implementate în aplicația prezentată în videoclipuri. Rambursarea se face sub forma unui credit sau voucher valabil pe o perioadă nelimitată. Rambursarea este posibilă după plata integrală a comenzii, după trimiterea de către creatorul creației vizuale către StardustColors și după primirea și acceptarea de către StardustColors. StardustColors își rezervă dreptul de a refuza conținutul fără angajament sau justificare, în special și de exemplu, în cazul conținutului care nu prezintă un interes suficient, sau de calitate slabă a conținutului (încadrare, plan, iluminare...) care l-ar face inutilizabil. În schimbul remunerației sau rambursării unei comenzi, creatorul conținutului video sau al imaginilor autorizează StardustColors să folosească în mod liber și fără limită de timp conținutul creației vizuale în cauză, pe site-urile și rețelele de socializare StardustColors. StardustColors se angajează să menționeze numele/sau compania/sau eticheta@ a creatorului, în conținutul media repostat, publicat sau modificat, pe rețelele de socializare sau site-uri web.


Menu